Restaurace

Restaurace

Naše stylová restaurace se specializuje na pořádání firemních a soukromých akcí, jako jsou firemní večírky, svatby, oslavy narozenin, promoční akce i jubilea.
Profesionální zázemí a dlouholeté zkušenosti s organizací jsou zárukou Vašeho mimořádného zážitku. Bezplatné pokrytí internetovým signálem Wi-Fi.V restauraci je dětský koutek s  hračkami.K dispozici jsou dětské židličky a podsedáky pro pohodlí i těch nejmenších.
Nabízí možnost posezení na venkovních terasách, parkování v uzavřeném areálu, bezbariérový přístup, dětský koutek, připojení k internetu...Široký výběr specialit z tradiční české a mezinárodní kuchyně, dětská a vegetariánská jídla. Dále také grilovaná masa, ryby nebo hovězí steaky na lávovém grilu.

 V naší restaraci s profesionálním přístupem se přesvědčíte, že ještě existují kuchaři, kteří vaří s láskou a že komfort neznamená drahé.


Vinný sklípek

Oslava narozenin, svatební hostiny a další mimořádné slavnostní události se mohou konat ve stylových kamenných prostorách vinného sklípku ve spojení s grilováním, rožněním a živou hudbou, a s programem zábavy.


Pouze na tel.objednání  pro min. 10 osob s širokým využitím pro: 

  • svatební hostiny
  • jubilea
  • promoční hostiny
  • abiturientská i klubová setkání
  • ochutnávky vín

V naší nabídce naleznete převážně vína z oblastí Čechy, Morava a  Francie a to sudová, jakostní i přívlastková.

 


Naše kuchyně

Náš výběr nabízených jídel je zaměřen na českou klasiku i v moderním pojetí, sladkovodní ryby, steakové úpravy mas, zvěřinu.

  • coffee breaks
  • rauty
  • koktejly
  • catering
  • degustační akce 

  


Zahradní restaurace, terasa

Nabízí možnost posezení na venkovních terasách,  bezbariérový přístup, dětský koutek, připojení k internetu...Široký výběr specialit z tradiční české a mezinárodní kuchyně, dětská a vegetariánská jídla. Dále také grilovaná masa, ryby nebo hovězí steaky na lávovém grilu.

 Při příznivém počasí je u restaurace k dispozici letní terasa s obsluhou.


1.    Host má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního   řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz

Web: https://adr.coi.cz

 

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.