Svatba na klíč, svatební hostina

Předností našeho rozsáhlého a rozmanitého komplexu je charakter venkovského prostředí s romantickým nádechem, který podtrhuje rybník s ostrůvkem a stromořadí vzrostlých kaštanů. Nevěsta a ženich si tu mohou vypůjčit lodičku a vydat se na určitě první novomanželskou projížďku.

Pokud se chystáte na opravdu velkou svatbu je pro Vás k dispozici velký sál spojený se stylovou restaurací a terasou.

Druhou variantou je hostina na venkovní terase pod zastřešenou pergolou s možností grilování i tancem za doprovodu živé či reprodukované hudby dle přání novomanželů.

Třetí velmi oblíbenou možností je původní kamenný vinný sklípek s vlastní terasou, který je naprosto originálním místem evokujícím pravé moravské vinné sklepy.

Každé místo má jinou atmosféru a tak volba místa je pouze na Vás. 


 

Svatební obřad

Díky velikosti areálu disponují Čertousy*** několika místy pro svatební obřad jako je svatební zahrada s dřevěným altánem, červeným kobercem,  židlemi se slavnostními návleky i ozvučením repro či živou hudební produkcí. Nabídneme Vám i velmi originální způsob předání prstýnků a to vše v atraktivních exteriérech i interiérech pro svatební fota. Další místo je terasa přímo u rybníka a dále v případě špatného počasí se potom svatební obřad uskuteční v historických prostorách přilehlého hotelu.

Svatební obřad se koná vždy za účasti oddávajících z  MČ Horní Počernic. Lze zde uskutečnit jak církevní sňatky, tak sňatky cizinců.

 


Svatební hostina a raut

Nabídneme Vám také rozmanitou nabídku bufetů, rautů, více-chodových večeří, degustačních menu,catering a mnoho dalšího. Zajistíme vám bohatou jídelní tabuli a sestavíme svatebním menu o několika chodech. Zajistíme Vám svatební hostinu, která bude respektovat Vaše zvyky, životní styl i finanční možnosti. Připravíme i občerstvení v podobě grilování na terase nebo svatební raut. Lahodná vína z Velkých Žernosek, Znovínu Znojmo či Francie z proslulé oblasti St.Martin, Alsaska a Sancerre Vás jistě nezklamou. 

 


Květinová výzdoba

Další důležitou součástí této slavnostní příležitosti je svatební dekorace a banketní servis. Máme v nabídce širokou škálu typů dekorací a barevných kombinací , výzdoby stolu a sálu atd. stejně Vám sladíme svatební menu a jmenovky.

Můžete mít kompletní květinový servis, svatební kytici pro nevěstu, květiny pro maminky a svatebčany, korzáž pro ženicha a svědka, svatební myrty, vazbu na prstýnky a dále výzdobu svatební tabule, sálu a svatebního altánu, aranžmá na auta a další květinové doplňky dle Vašeho přání.

 
  

   


Ubytování

Pro novomanžele máme svatební dárek – zdarma novomanželská apartmá s možností snídaně na pokoj. Hotel disponuje 28 stylovými pokoji, kde se mohou ubytovat za speciální ceny další členové rodiny i svatební hosté.

Nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové a bezbariérové pokoje, apartmány i managerské pokoje. Samozřejmostí jsou služby recepce hotelu 24 hodin denně.

Zajistíme veškeré svatební služby související s hostinou či svatebním obřadem (květiny, fotograf, hudba, výběr svatebního dortu a cukroví, meníčka, jmenovky apod.) včetně ubytování pro svatební hosty.

 


Další svatební služby:

  • svatební fotograf a kameraman
  • svatební výzdoba, květiny
  • svatební obřad na zahradě i v interiéru, organizace a koordinace hostů
  • hostina, večerní raut
  • kontrola zasedací pořádku a jmenovek
  • svatební kytice, květiny pro svatební hosty, myrty
  • svatební cukroví, výslužky
  • svatební dorty
  • hudba na svatbu
  • ubytování, doprovodný program

Svatební hudba a to jak živá, tak reprodukovaná, nebo výborný DJ na svatbu s jeho programem zábavy.

DJ Marek Šrajer: www.mdj.cz

 


V případě zájmu o bližší informace či osobní prohídky prostor,
volejte prosím na tel. číslo +420 605 245 546 - provozní hotelu.