SVATBY

Svatební hostina i svatba na klíč

Zajistíme osobitou svatební hostinu, která bude respektovat Vaše zvyky, životní styl i finanční možnosti. Poskytujeme i kompletní svatební servis. Svatba na klíč je přizpůsobena Vašim individuálním požadavkům, počtu pozvaných hostů i ročnímu období.

Svatební koordinátor

 • Svatba je jedinečná a nezapomenutelná událost v životě. Její organizace však bývá velice časově náročná a stresující.

  Aby byl Váš velký den perfektní a bez starostí, svěřte pořádání své svatby do rukou našeho svatebního koordinátora.

  S radostí převezmeme veškeré povinnosti a starosti s organizací a Vy si svůj den prostě jenom užijete.

  Svatební koordinátor se Vám bude věnovat od začátků plánování, doporučí vždy nejvhodnější variantu a bude Vám k dispozici po celý Váš svatební den.


  Předností našeho rozsáhlého a rozmanitého komplexu je charakter venkovského prostředí s romantickým nádechem, který podtrhuje rybník s ostrůvkem a stromořadí vzrostlých kaštanů. Nevěsta a ženich si tu mohou vypůjčit lodičku a vydat se na určitě první novomanželskou projížďku.

  Pokud se chystáte na opravdu velkou svatbu je pro Vás k dispozici velký sál spojený se stylovou restaurací a terasou.

  Druhou variantou je hostina na venkovní terase pod zastřešenou pergolou s možností grilování i tancem za doprovodu živé či reprodukované hudby dle přání novomanželů.

  Třetí velmi oblíbenou možností je původní kamenný vinný sklípek s vlastní terasou, který je naprosto originálním místem evokujícím pravé moravské vinné sklepy.

  Každé místo má jinou atmosféru a tak volba místa je pouze na Vás. 

  Svatební obřad

  Svatební obřad se uskuteční ve velké hotelové zahradě s dřevěným altánem, červeným kobercem, židlemi se slavnostními návleky i ozvučením repro či živou hudební produkcí. Nabídneme Vám i velmi originální způsob předání prstýnků a to vše v atraktivních exteriérech i interiérech pro svatební fota.

  Svatební obřad se koná vždy za účasti oddávajících z MČ Horní Počernic. Lze zde uskutečnit jak církevní sňatky, tak sňatky cizinců.


  Svatební hostina a raut

  Nabídneme Vám také rozmanitou nabídku bufetů, rautů, více-chodových večeří, degustačních menu,catering a mnoho dalšího. Zajistíme vám bohatou jídelní tabuli a sestavíme svatebním menu o několika chodech. Zajistíme Vám svatební hostinu, která bude respektovat Vaše zvyky, životní styl i finanční možnosti. Připravíme i občerstvení v podobě grilování na terase nebo svatební raut. Lahodná vína z Velkých Žernosek, Znovínu Znojmo či Francie z proslulé oblasti St.Martin, Alsaska a Sancerre Vás jistě nezklamou. 


  Květinová výzdoba

  Další důležitou součástí této slavnostní příležitosti je svatební dekorace a banketní servis. Máme v nabídce širokou škálu typů dekorací a barevných kombinací , výzdoby stolu a sálu atd. stejně Vám sladíme svatební menu a jmenovky.

  Můžete mít kompletní květinový servis, svatební kytici pro nevěstu, květiny pro maminky a svatebčany, korzáž pro ženicha a svědka, svatební myrty, vazbu na prstýnky a dále výzdobu svatební tabule, sálu a svatebního altánu, aranžmá na auta a další květinové doplňky dle Vašeho přání.


  Ubytování

  Pro novomanžele máme svatební dárek - zdarma novomanželská apartmá s možností snídaně na pokoj. Hotel disponuje 28 stylovými pokoji, kde se mohou ubytovat za speciální ceny další členové rodiny i svatební hosté.

  Nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové a bezbariérové pokoje, apartmány i managerské pokoje. Samozřejmostí jsou služby recepce hotelu 24 hodin denně.

  Zajistíme veškeré svatební služby související s hostinou či svatebním obřadem (květiny, fotograf, hudba, výběr svatebního dortu a cukroví, meníčka, jmenovky apod.) včetně ubytování pro svatební hosty.


  Další svatební služby:

  • svatební fotograf a kameraman
  • svatební výzdoba, květiny
  • svatební obřad na zahradě i v interiéru, organizace a koordinace hostů
  • hostina, večerní raut
  • kontrola zasedací pořádku a jmenovek
  • svatební kytice, květiny pro svatební hosty, myrty
  • svatební cukroví, výslužky
  • svatební dorty
  • hudba na svatbu
  • ubytování, doprovodný program

  Svatební hudba a to jak živá, tak reprodukovaná, nebo výborný DJ na svatbu s jeho programem zábavy.

  DJ Marek Šrajer: www.mdj.cz